Vážení zákazníci, velice se omlouváme za momentální nedostupnost filtrů H2O nanotec, způsobený výpadkem dodavatele kovových dílců. Na nápravě usilovně pracujeme. Předpokládaný termín naskladnění do 30.6.2023 Váš tým H2O nanotec

Filtr s nožičkami s pokročilou nanotechnologií

Filtr nové generace, odstraňuje z vody viry a bakterie, chlor, pesticidy, antibiotika, analgetika, hormony, drogy, těžké kovy a mikroplasty. První volba tam, kde máte například v poddřezové skříňce nad sortérem odpadků poličku.  Průtok 4-5 l/min. Snížený podíl plastů ve výrobku.

Momentálně nedostupné
Kód: F0002
Značka: H2O nanotec
9 490 Kč 7 843 Kč bez DPH
Kategorie: Filtry na vodu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8.5 kg

Nejúčinnější úprava pitné vody pro domácnosti, kanceláře, provozovny.

Jedná se o filtr nové generace, nejúčinnější a zároveň nejekologičtější filtr na trhu, který pracuje na principu rychlé adsorbce škodlivých látek pomocí české patentované nanotechnologie. Filtr odstraňuje z vody chlor, pesticidy, antibiotika, analgetika, hormony, drogy, těžké kovy a mikroplasty. Filtr neodstraňuje prospěšné minerální látky, které zlepšují chuť vody. Tato ekologická technologie umožňuje i regeneraci a recyklaci filtru. Zakoupením filtru se také významně podílíte na šetření životního prostředí. Všechny látky zachycené filtrem ekologicky zlikvidujeme tak, aby se nedostaly zpět do přírody.

Filtr je vyroben z kvalitního a masivního nerezového plechu, povrch výrobku je kartáčovaný. Vyvinuli jsme ho pro vás s velkou péčí, aby maximálně vyhověl vašim požadavkům, proto můžete využít např. jak boční tak i horní připojení přívodní i výstupní hadice podle toho co vám prostor dovolí.

Kvalita našich výrobků je na špičkové úrovni, proto nabízíme na nerezové těleso filtru 5 letou záruku.

 

Montážní video si prohlédněte ZDE:

 

Obsah balení:

  • nerezové těleso filtru s nožičkami
  • filtrační vložka H2O nanotec typ C
  • připojovací hadičky délka 800 mm
  • redukční ventil EasyRid 480 (2-2.5 bar)
  • dvojité šroubení pro připojení hadice od baterie k filtru
  • Redukce M1/2" F3/8", vsuvka - dvojité šroubení M1/2" M3/8"

Upozornění:

Filtr je určen k dočištění pitné vody z vodovodního řádu. Pokud používáte vodu z vlastní studny je nutné předřadit filtr k odstranění hrubých nečistot (pískový, kartušový apod.).

  • životnost filtrační vložky pro 4 člennou rodinu při běžném používání 5000 l vody, maximálně po 6 měsících je nutná její výměna!
  • životnost filtrační vložky závisí na místní kvalitě vody, zejména na obsahu organických látek
  • když se sníží průtok vody cca o 50% je správný čas na výměnu filtrační vložky

 

5
4x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MS Avatar autora | 22.2.2022
Dobrý den, nedávno jsem nainstaloval váš filtr, ze začátku jsem byl skeptický, ale po montáži a následném porovnání mezi filtrovanou vodou a v koupelně nefiltrovanou,jsem byl doslova šokovaný jakou vodu jsem doteď pil, jsem z Kladenska a rozdíl byl očividný nejen na zabarvení vody ale též na chuti jsem velice mile překvapen , zlaté české ručičky kudy chodím tudy chválím. Smekám před vaší prací a přeji vám mnoho úspěchů a tisíce dalších spokojených zákazníků s pozdravem Milan Svoboda
5
Z Avatar autora | 16.2.2022
Jsem maximálně spokojena. Voda je lahodná. Mám problematickou pleť a používám filtrovanou vodu i na čištění obličeje. Musím konstatovat, že už jsou viditelné výsledky. Doporučuji všem.
5
M Avatar autora | 16.2.2022
S instalací jsem měla malé potíže, ale nakonec se vše povedlo. Voda je o poznání lepší.
4
M Avatar autora | 16.2.2022
Filtr mám zapojený cca měsíc, voda je lepší než z vodovodu. Filtr je docela velký, zápasil jsem s místem pod dřezem.
4
T Avatar autora | 16.2.2022
voda teď super!
5
J Avatar autora | 14.2.2022
Složitější instalace, ale voda pecka