Vážení zákazníci, veškerý sortiment IMRITA je nyní na cestě a předpokládáme dostupnost do 2 týdnů včetně filtrů IMT-NC9. Filtry H2O nanotec jsou nyní ve výrobě a budou dostupné do 14 dnů. S pozdravem H2O nanotec

Doprava a balení

Naší prioritou je doručit vám objednané zboží co nejbezpečněji, nejrychleji a nejkvalitněji. Proto si vybíráme jen spolehlivé partnery, kteří se za nás postarají o bezproblémový transport a předání zboží právě vám. Na designu balení a obalech samotných si dáváme velmi záležet, některé obaly si necháváme vyrábět na míru, abychom zboží na cestě k vám co nejlépe chránili.

 

 

JSME TRANSPARENTNÍ, CENU DOPRAVY UVIDÍTE VŽDY NA OBJEDNÁVCE

V ceně poštovného je zahrnuto dopravné i balné, a proto všechny zásilky balíme tak, aby se zboží nemohlo cestou nijak poškodit. Například změkčovací stanice nebo ultrafiltrační jednotky pevně vážeme na paletu. Také dbáme na kvalitu a design  zabaleného zboží, abyste byli vždy spokojeni. Zásilky do 50 kg odesíláme společností PPL, zásilky nad 50 kg odesíláme společností TOPTRANS na půl paletě nebo paletě dle velikosti zásilky. Samozřejmě zboží pro vás zabalíme s maximální péčí a zajistíme proti poškození. Ceny přepravného naleznete v tabulce:
 

Dopravce Hmotnost zásilky (kg) Cena (kč)
PPL do 0,99 60,-  
PPL od 1 do 4,99 100,-  
PPL od 5 do 10,99   160,-  
PPL od 11 do 21,99 320,-  
PPL od 22 do 50 450,-  
TOPTRANS paleta 60x80 2000,-  
TOPTRANS paleta 120x80 2700,-  

 

OBJEDNÁVKY DO 12:00 HODIN MÁTE DOMA ZPRAVIDLA DRUHÝ DEN

Když nám odešlete objednávku ještě před 12 hodinou, garantujeme vám, že zboží (pokud máme skladem - stav zásob uveden u produktu) budete mít doma zpravidla druhý den. Objednávky do 14:00 můžeme stihnout expedovat ještě týž den, ale nemůžeme již garantovat dodání do druhého dne. Pokud budeme mít jakýkoliv problém s expedicí vámi objednaného zboží budeme vás samozřejmě kontaktovat.

 

DODÁVKY NA SLOVENSKO

Zboží zasíláme samozřejmě také na Slovensko. BOhužel z důvodu větší vzdálenosti to trvá přepravcům o něco déle, bývá zvykem doručit zboží do 3 pracovních dní. Zákazníci ze Slovenska mohou platit převodem na účet, online kartou nebo dobírkou.

 

V PŘÍPADĚ JAKÉHOKOLIV PROBLÉMU HNED PIŠTE

Věříme, že doručení zboží proběhne v pořádku tak, jak jsme výše popsali. Přesto, kdybyste si v doručovacím procesu všimli jakékoliv maličkosti, která by se vám nelíbila, budeme moc rádi, když nám napíšete nebo zavoláte. Zpětná vazba je pro nás nejdůležitějším prvkem pro neustále zlepšová.

Jiří Polman a MIlan Vrba
majitelé e-shopu H2Onanotec.cz