Vážení zákazníci, veškerý sortiment IMRITA je nyní na cestě a předpokládáme dostupnost do 2 týdnů včetně filtrů IMT-NC9. Filtry H2O nanotec jsou nyní ve výrobě a budou dostupné do 14 dnů. S pozdravem H2O nanotec

O nás

JSME H2ONANOTEC.CZ

Jsme ryze česká firma založená v roce 2015 dvěma společníky, kteří si vytýčili cíl nabízet zákazníkům výrobky s nejnovějšími technologiemi. RNDr. Jiří Polman CSc. je organický chemik se zkušenostmi z Akademie věd i mezinárodních chemických korporací a Ing. Milan Vrba je strojní inženýr, který se věnuje designu, konstrukci a výrobě průmyslových výrobků. Ideální kombinace na to, aby dala vzniknout opravdu zajímavým produktům. Naše výrobky vás přesvědčí, že voda upravená a dočištěná doma, ať už z vodovodu nebo vlastní studny, je kvalitnější a lepší, než balená voda z obchodu. VIDEO ZDE

Firma se také věnuje i dalšímu výzkumu a vývoji nanotechnologií pro úpravu pitné i odpadní vody.

Zabýváme se výzkumem

Společnost H2O nanotec s.r.o. se rovněž zabývá výzkumem nových možností, které nabízí nanotechnologie v oblasti čištění vody. Vidíme velké možnosti v užití nanotechnologií při čištění pitné, užitkové i odpadních vody. Nanočástice vykazují unikátní vlastnosti jednak velikostí povrchů, které jsou řádově větší, než u kterýchkoli jiných materiálů a tím nedostižné adsorbční schopnosti, ale nejenom díky své velikosti, která je srovnatelná s vlnovou délkou elektronů nabízí téměř zázračné a jinde nedostupné katalytické schopnosti. Právě výzkumu a vývoji obou těchto jevů se budeme věnovat i v budoucnosti. Spolupracujeme s Technickou univerzitou v Liberci.

Vše, co děláme, děláme s ohledem na ekologii

H2O nanotec s.r.o. bere ekologii jako součást svých genů. Vše, co děláme, děláme s ohledem na ekologii. Recyklujeme naše filtrační vložky a pokud je jejich kapacita vyčerpána, dáváme je ekologicky likvidovat, takže po nich nezůstane v přírodě žádná stopa. Škodlivé látky (zbytky léků, hormonů nebo jejich metabolitů, pesticidů atd.) zachycených v našich filtrech jsou extrahovány ve speciálním patentovaném procesu a ekologicky likvidovány ve vysokoteplotní spalovně.

(U klasických uhlíkových filtrů končí tyto látky opět v přírodě, protože se použité filtry vyhazují do komunálního odpadu a tím putují na skládku a zpět do přírody). Rovněž čištění vody nanofiltrem nespotřebovává žádnou energii a probíhá na základě molekulární adsorpce na konkrétním nanomateriálu.

Navíc zakoupením filtru H2O nanotec šetříte přírodu. Nahradíte spotřebu balené vody a ušetříte tuny zplodin způsobených jejím energeticky nesmírně náročným rozvozem. Velké množství emisí CO2, vyprodukuje také na výroba PET lahví, nemluvě o tom, že se všechny PET lahve nepodaří zrecyklovat a ty opět putují do přírody kde desítky let zůstávají.

 

 

Bereme ekologii jako součást svých genů!

 

H2O nanotec filtr také šetří vaši peněženku.

Čtyřčlenná rodina, která nemá kvalitní pitnou vodu, je nucena nakupovat balenou vodu. Obvykle spotřebuje minimálně 2 balení týdně. To stojí spoustu peněz.

2 balení týdně pouze na pití (nikoli na vaření) je 12 lahví. Nejlevnější voda obvykle stojí kolem 9.90 Kč. Náklady jsou tedy 119 Kč týdně, za půl roku 3094 Kč. Musíte na její nákup stále myslet a je to i docela dřina.

Filtrační vložka, která vyrobí zdravou vodu, nejen na pití, ale i na vaření stojí 1590 Kč (pokud vrátíte zálohovanou starou filtrační vložku zaplatíte pouze 1290 Kč). Ušetříte tedy mezi 1500 a 1800 Kč.

Všichni dnes vědí, že pití vody z PET lahví, není úplně zdravé díky tomu, že se do vody postupně uvolňují různé chemikálie. Pijte tedy nezávadnou a zdravou vodu a ještě ušetříte spoustu peněz!