Vážení zákazníci, veškerý sortiment IMRITA je nyní na cestě a předpokládáme dostupnost do 2 týdnů včetně filtrů IMT-NC9. Filtry H2O nanotec jsou nyní ve výrobě a budou dostupné do 14 dnů. S pozdravem H2O nanotec

Automatická změkčovací stanice IMT-S4

Automatická změkčovací stanice určená k instalaci na hlavní přívod vody, nyní nově s detektorem a monitorem úniku vody, který automaticky uzavře ventil při podezření na i velmi malý únik vody. Citlivost detektoru je 1-2l za hodinu!

 

  Instalace na hlavní přívod vody do domu

  Plně automatický provoz a cyklus regenerace

  Vysoký průtok až 3 m3/hod

  Detektor úniku vody & monitor + 1 ks senzoru

  Může být propojen s aplikací E-Water

 Pro rodinné domy, hotely, penziony, komerční prostory

Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
Objednáno u dodavatele
Kód: F0012
Značka: IMRITA
36 990 Kč –20 % 29 590 Kč 24 455 Kč bez DPH
Kategorie: Změkčovače vody
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 49.1 kg
S4 ISO
Akce Novinka
36 990 Kč –20 %

Vestavěný počítač umožňuje monitorování a programování zařízení. Hlídá zbývající kapacitu a regeneruje změkčovací pryskyřici. Frekvence závisí na tvrdosti vody a jejím množství. Je možné nastavit čas a dobu regenerace (ve výchozím nastavení jsou nastaveny brzké ranní hodiny). Speciální iontoměničová pryskyřice odstraňuje z vody ionty vápníku a hořčíku, snižuje jejich koncentraci ve vodě a tím ji změkčuje.

Automatický provoz
Zabudovaný programátor umožňuje monitorování a programování přístroje. Sleduje změkčovací kapacitu v daném okamžiku a sám regeneruje pryskyřicovou náplň v závislosti na tvrdosti vody a jejím množství. Lze nastavit, kdy bude regenerace probíhat (z výroby jsou nastaveny brzké ranní hodiny).
Speciální iontoměničová pryskyřice odnímá z vody vápenaté a hořečnaté ionty, snižuje jejich koncentraci ve vodě a tím jí změkčuje.

Zpětné proplachování
Když je iontoměničová pryskyřice saturovaná, je třeba jí regenerovat. Ještě před tím, je ale třeba udělat proplach systému, který odstraní z filtru mechanické nečistoty shromážděné a povrchu pryskyřice. Druhým důvodem pro nutnost proplachu je rozvolnit tlakem upěchovanou pryskyřici, aby regenerační roztok mohl účinně pracovat.

Regenerace
Regenerační roztok obsahující příslušnou koncentraci soli, proudí přes vrstvy nasycené pryskyřice a obnovuje tak změkčovací schopnosti náplně.

Parametry produktu:
Objem pryskyřice: 30 l
Pracovní tlak 0,15-0,35 Mpa
Průtok vody: 3,0 m³/h
Provozní napětí: 100-240V~50/60Hz
Vstupní a výstupní šroubení: G 1"
Způsob proplachování: automatické
Rozměry: 383x527x1223 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: